Pracownik Lakierni Proszkowej 

Miejsce pracy: Tarczyn

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie przede wszystkim :

* Zakładanie detali na taśmę lakierniczą 

* Zdejmowanie detali z taśmy lakierniczej  

* Pakowanie  

* Wykonywanie prac prostych zleconych przez przełożonego  

Od kandydatów oczekujemy :

* Zaangażowania i chęci do pracy  

* Dyspozycyjności i ewentualnej gotowości do pracy w systemie zmianowym 

Oferujemy  :

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 

* Premię uznaniową  

* Pracę zespołową w dobrej atmosferze

Lakiernik Proszkowy 

Miejsce pracy: Tarczyn

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie przede wszystkim :

* Lakierowanie wskazanych detali 

* Samokontrola pomalowanych powierzchni 

* Przygotowanie farb do malowania na podstawie danych technologicznych 

* Obsługa urządzeń lakierniczych w automatycznej linii do malowania proszkowego 

* Podnoszenie swoich kwalifikacji 

Od kandydatów oczekujemy :

* Znajomości procesów lakiernicznych 

* Doświadczenia w malowaniu podstawowymi technikami natryskowymi 

* Znajomości narzędzi pomiarowych oraz umiejętności ich wykorzystania w procesie malowania

* Gotowości do pracy w systemie zmianowym  

Oferujemy  :

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 

* Premię uznaniową  

* Pracę zespołową w dobrej atmosferze


Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Croslac Sp. z o.o. z siedzibą w Tarczynie przy ul. Dobrowolskiego 21 a. (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Croslac Sp. z o.o.  z siedzibą w Tarczynie  przy ul.Dobrowolskiego 21a danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. 

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail kbaran@croslac.pl. 

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. 

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu ich wysłania , a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu zakończenia rekrutacji . Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 60  dni od momentu zakończenia rekrutacji .